Про нас

Mercury group: ми відкриваємо кордони

Компанія «Mercury group» з 2014 року надає послуги з працевлаштування, освіти за кордоном та юридичного супроводу туризму. Наші спеціалісти допоможуть швидко та без проблем отримати візу, оформити страхування та знайти гарне місце для роботи в Європі.

Чому нам довіряють?

Ми пропонуємо нашим клієнтам високу якість послуг та безпеку співробітництва. Серед переваг компанії:

  • ліцензія на всі види робіт. Ми легально виконуємо поставлені клієнтом завдання, дотримуючись діючого законодавства;
  • досвідчені менеджери. Кожен з працівників неодноразово бував або ж працював за кордоном, тому знає зсередини особливості працевлаштування в регіоні. Це убезпечить клієнта від підводних каменів під час вибору вакансії;
  • співпраця з міжнародними компаніями в країнах ЄС, які зацікавлені в якісному відборі кандидатів. Тому постійно розширюється база вільних робочих місць за кордоном, а всі пропозиції – актуальні;
  • конфіденційність. Особиста інформація клієнтів не розголошується і не передається третім особам;
  • пунктуальність. Наші співробітники розуміють, наскільки важливим є для клієнта дотримання термінів. Ми детально плануємо процес оформлення документів, щоб ви отримали їх вчасно, незалежно від терміновості замовлення.

Першочергове завдання нашої компанії – відстоювання інтересів клієнта. Можна бути впевненим у тому, що ми перевіримо роботодавця, проконтролюємо відповідність документів замовника послуг вимогам законодавства країни, а також підтримаємо у страхових випадках.

Mercury group – це команда експертів з багаторічним досвідом роботи, яка ефективно та своєчасно виконує поставлені завдання. Співпрацювати з нами легко, безпечно і вигідно. Ви переконаєтесь у цьому самі, звернувшись до нашої компанії.

Напишіть нам

Введіть ім'я

Введіть телефон

Введіть бажану країну

Закажіть дзвінок!

Ми передзвонимо Вам рівно в:

Введіть номер телефону
Наприклад: 093 000 00 00

Хочете ми Вам передзвонимо

рівно в?

Введіть номер телефону
Наприклад: 093 000 00 00

Зв'язатися з нами