м. Київ, вул. Вадима Гетьмана 1б № 2 вул. Олександра Довженка 3

Vacancies

МАЙСТЕР З ОБПЛЕТЕННЯ ДЕРЕВЯННИХ МЕБЛІВ (ЛАТВІЯ)

CODE: 5005

4-5 Євро на годину

Кількість робочих місць: 4 (жінки, можуть бути чоловіки, але з досвідом подібної роботи.)
Види робіт: Датсько-латвійський виробник дерев’яних меблів запрошує на роботу на конкурсній основі по спеціальності «майстер з обплетення деревяних меблів (оплётчик деревяной мебели).
Фірма профільно займається виготовленням різноманітних крісел та стільців. В обов’язки працівника входить обплетення сидінь дерев’яних меблів (в основному стільців). Матеріал: шпагат паперовий, мотузки.Праця на період: від зараз, довгострокове працевлаштування, 12 місячний контракт. Робота не сезонна. Вимоги: Вік до 45 років (старший вік до індивідуального узгодження, при умові відповідного досвіду). Досвід професійної роботи – не менше 0,5-1 року. Можуть розглядатися особи без відповідного досвіду під навчання. В першу чергу розглядатимуться кандидати з досвідом плетіння меблів з ротангу, лози та подібних матеріалів. Хороший зір та мануальні здібності.
Посидючість. Точність, почуття відповідальності, здатність працювати швидко і самостійно.
Фізична витривалість. Роботодавець пропонує: Робочий час: повна зайнятість, 5-6 днів на тиждень, 8- годинні зміни. Робота в системі змін (3 зміни). Індивідуальний робочий графік. Можна брати надгодини. Оплата праці: під час навчання і випробовувального терміну оплата праці може бути 4 євро, потім оплата 4,5 євро нетто за годину, при хороших результатах зарплата може піднятися до 5 євро нетто за годину. (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму проведених робіт).
Проживання: гуртожиток поруч з підприємством, надається роботодавцем безкоштовно, працівник сплачує лише комунальні послуги. Умови проживання відповідають європейським нормативам.
Харчування: за свій рахунок. На підприємстві є їдальня, де працівникам мають знижки на харчування (талони зі знижкою 50%). Робочий одяг: потрібно мати свій одяг на перший час. Потім робочий одяг видається Форма зайнятості: трудовий договір, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства. Додаткова інформація:Місце праці: Латвія, 60 км. від м. Рига, м. Малпілс.
Кандидати без резюме не розглядаються. Фото робіт будуть як перевага.

ФІЗИЧНИЙ ПРАЦІВНИК В ПРОФЕСІЙНУ ПРАЛЬНЮ

CODE: 5004

Оплата праці: 3,5 євро/год. нетто.

Кількість робочих місць: 5 (1 чоловік, 4 жінки) Заклад праці: Компанія Lindström, філіал в Латвії. https://lindstromgroup.com/ . Компанія Lindström, є однією з провідних європейських текстильних сервісних компаній з більш ніж 170-річним досвідом роботи в текстильній промисловості. Пропонує широкий асортимент текстильних послуг, починаючи від виробництва спецодягу, засобів захисту, килимків, ресторанного та готельного текстилю та завершуючи обслуговуванням.
Види робіт: робота на ногах, робота в професійній пральні. Для жінок – обслуговування промислових пральних машин, прання уніформи, промислового текстилю, килимів, готельно-ресторанного текстилю тощо, прасування спеціальними машинами, складання та сортування текстилю. Для чоловіків – складування та сортування пакетів з текстилем (10-12 кг), фізична робота. Дотримання правил безпеки та розпорядку, інші роботи згідно робочої інструкції, тощо.
Праця на період: довгострокове працевлаштування, мінімально на 12 місяців. Робота не сезонна, підприємство функціонує цілий рік. Вимоги: Вік до 45 років. Досвід фізичної роботи/роботи на ногах.
Сумлінне виконання своїх обов’язків, відповідальність та працьовитість. Без шкідливих звичок.
Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість, спритність. Роботодавець пропонує:
Робочий час: 5-6 днів на тиждень, 8 год. в день, без нічних змін. Вихідні та робочі дні установлюються згідно індивідуально складеного графіку на підприємстві. Близько 200 робочих годин в місяць. Оплата праці: 3,5 євро/год. нетто. Проживання: надається роботодавцем безкоштовно, оплата працівником комунальних. Умови проживання відповідають європейським нормативам.
Робочий одяг: робочий одяг та засоби захисту надається роботодавцем.
Форма зайнятості: трудовий контракт на 12 місяців, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства. Забезпечується навчання на підприємстві. Додаткова інформація:
Місце праці: Meistaru iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107 Латвія (20 км від м. Рига).

ТЕХНІК ПО МОНТАЖУ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ, КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ОПАЛЕННЯ

CODE: 5003

Оплата праці: 4 евро/нетто за годину

ТЕХНІК ПО МОНТАЖУ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ, КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ОПАЛЕННЯ
Кількість робочих місць: 10 (чоловіки) Види робіт: робота на будівництві; монтаж систем вентиляції, кондиціонування та опалення і елементів, пусконаладні роботи, високоякісне виконання роботи, контроль за необхідними матеріалами і іншими ресурсами; виконання доручень керівника будівельних робіт і дотримання правил буд майданчика, інші роботи згідно кваліфікації.
Праця на період: від зараз, довгострокове працевлаштування, мінімально на 6 місяців з подальшим оформленням дозволу на працевлаштування та перебування на 1 рік. Вимоги: Вік до 50 років;
Відповідний професійний досвід мінімум 2-3 роки. Досвід в монтажі систем вентиляції, кондиціонування та опалення і елементів і елементів (повітропроводи, фасонні елементи, арматура, роздільники повітря, монтаж устаткування); Досвід роботи з ізоляцією з вати і гуми/каучуку (це буде перевагою). Розуміння про облаштування вентиляційної системи і про основні принципи роботи.
Уміння читати проекти і схеми. Знання техніки безпеки, досвід роботи на висоті зверху 2м.
Досвід роботи з ручними електроінструментами і іншим устаткуванням необхідним для виконання робіт. Високе почуття відповідальності за виконані роботи, матеріали і інструменти.
Уміння вільно спілкуватися російською мовою. Акуратність, старанність. Досвід праці в колективі.
Без шкідливих звичок. Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість.
Роботодавець пропонує: Робочий час: 5- 6 днів на тиждень, 8-12 годин щодня. Вихідний день – неділя, інші вихідні та робочий графік встановлюється та узгоджуються з роботодавцем та об’єктом на якому виконуються роботи. Оплата праці: 4 евро/нетто за годину (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму проведених робіт).
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно, працівник сплачує комунальні послуги. Умови проживання відповідають європейським нормативам, є все необхідне, в кімнатах по 2 особи.
Харчування: не надається, в місцях проживання є кухня. Робочий одяг: надається роботодавцем (потрібно мати свій одяг на перший час). Форма зайнятості: трудовий контракт строком на 1 рік, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства. Оформлення латвійських документів на працевлаштування. Додаткова інформація: Місце праці: Латвія, основні об’єкти знаходяться в м. Рига (80% роботи).

БУДІВЕЛЬНИКИ – БЕТОНЯРІ

CODE: 5002

Оплата праці: від 4 евро/нетто за годину

Кількість робочих місць: 30 (чоловіки)
Види робіт: робота на будівництві; приготування бетонної суміші й укладання її у конструкції, бетонування бетонних і залізобетонних монолітних конструкцій різної складності; виготовляння монолітних бетонних і залізобетонних архітектурних деталей; виконання інших робіт на будівництві.
Праця на період: довгострокове працевлаштування, мінімально на 6 місяців, є можливість отримати посвідку на тимчасове місце проживання (ВНЖ). Вимоги: Вік до 50 років;
Всі працівники повинні мати досвід у виконанні загально будівельних робіт та досвід у проведенні бетонних робіт; Можуть розглядатися особи з малим досвідом на позиції помічників з меншою зарплатою.
Вміння користуватися будівельними інструментами; Спритність та витривалість
Сумлінне виконання своїх обов’язків, відповідальність та працьовитість Досвід праці в колективі
Без шкідливих звичок Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість. Роботодавець пропонує:
Робочий час: 6 днів на тиждень, 10-12 годин щодня. Вихідний день – неділя, інші вихідні узгоджуються з роботодавцем; Оплата праці: від 4 евро/нетто за годину (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму проведених робіт). Середні заробітні плати 1000-1400 євро /міс.;
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно. Умови проживання відповідають європейським нормативам; Харчування: надається лише при роботі на віддалених об’єктах.
Робочий одяг: надається роботодавцем. потрібно мати свій одяг на перший час;
Форма зайнятості: трудовий договір, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства.
Додаткова інформація: Місце праці: Латвія, об’єкти по всій країні.

БУДІВЕЛЬНИКИ – АРМАТУРЩИКИ

CODE: 5001

Оплата праці: від 4 евро/нетто за годину

Кількість робочих місць: 10 (чоловіки)
Види робіт: робота на будівництві; виконання арматурних робіт (монтаж арматури, армування, закріплення та в’язання арматури); монтаж залізобетонних конструкцій, бетонування; виконання інших робіт на будівництві.
Праця на період: довгострокове працевлаштування, мінімально на 6 місяців, є можливість отримати посвідку на тимчасове місце проживання (ВНЖ).
Вимоги: Вік до 50 років;
Всі працівники повинні мати досвід у виконанні загально будівельних робіт та досвід у проведенні арматурних робіт;
Можуть розглядатися особи з малим досвідом на позиції помічників з меншою зарплатою.
Вміння користуватися будівельними інструментами;
Спритність та витривалість Сумлінне виконання своїх обов’язків, відповідальність та працьовитість
Досвід праці в колективі Без шкідливих звичок Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість.
Роботодавець пропонує: Робочий час: 6 днів на тиждень, 10-12 годин щодня. Вихідний день – неділя, інші вихідні узгоджуються з роботодавцем;
Оплата праці: від 4 евро/нетто за годину (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму проведених робіт). Середні заробітні плати спеціалістів 1000 -1400 євро /міс.;
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно. Умови проживання відповідають європейським нормативам; Харчування: надається лише при роботі на віддалених обєктах.
Робочий одяг: надається роботодавцем. потрібно мати свій одяг на перший час;
Форма зайнятості: трудовий договір, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства.
Додаткова інформація: Місце праці: Латвія, об’єкти по всій країні.

Write us

Enter a name

Enter phone number

Enter your desired country

Order a call!

We will call you back exactly at:

Enter a phone number
For example: 093 000 00 00

We would like to call you back

exactly at?

Enter a phone number
For example: 093 000 00 00

Call us